۱۳۹۰/۱۱/۹

نظرسنجی: مسیر راه پیمایی روز ۲۵ بهمن را تعیین کنیدبیست و پنج بهمن سالگرد حصر غیر قانونی رهبران جنبش سبز نزدیک است. پیش از این شورای راه سبز امید در بیانیه ای از مردم خواسته است، از فرصت بیست و پنجم بهمن تا روز برگزاری انتخابات نمایشی مجلس، برای اعتراض و ابراز مجدد جنبش سبز بهره جویند.

این در حالی است که همزمان، بی‌کفایتی و فساد شدید در اجزای مختلف حکومت، و تحریمهایی ناشی از عملکرد نابخردانه دولتمردان نیز، بر نارضایتی عمومی افزوده است.

در چنین شرایطی، گروه های فعال و شبکه های اجتماعی گوناگون، در حال برنامه ریزی برای اقدامات اعتراضی هستند و برای دریافت نتیجه مطلوب، ضروری است که از هم اندیشی عموم مردم و فعالان جنبش بهره جویند. در همین ارتباط، فرمی نیز برای نظرسنجی اینترنتی درباره مسیر راهپیمایی اعتراضی تهیه شده که با شرکت در آن می توان به فعالان یاری رساند.

با توجه به تجربیات گذشته جنبش سبز در برگزاری تجمعات خیابانی، می توانید در این نظر سنجی شرکت کنید.

برای شرکت در این نظرسنجی گزینه مورد نظر خود را در مورد مسیر و مقصد راه پیمایی روز ۲۵ بهمن، با در نظر گرفتن مؤلفهٔ‌هایی‌ همانند سهولت دسترسی، راه‌های ورودی و خروجی متعدد و دسترسی آسان به وسایل نقلیه‌ عمومی‌ انتخاب کنید.

فرم این نظر سنجی به گونه ای طراحی شده که در صورت عدم وجود گزینه مورد نظر، می توانید آن را اضافه کنید.
برای شرکت در این نظرسنجی، اینجا را کلیک کنید

از همشهریان سبز مشهدی تقاضا میشود چنانچه نظری در مورد مسیر راهپیمایی 25 بهمن ماه در شهر مشهد دارند جهت همفکری و برنامه ریزی نظرشان در در زیر بگذارند.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

تمامي نظرات بدون استثنا درج خواهد شد بجز نظراتي كه حاوي كلمات ركيك باشد.