۱۳۹۰/۱/۲۲

بگذاريد بتابد آفتاب ، بر اين سبزينه مهر مادري....


۱ نظر:

 1. جمعی از وبلاگ نویسان سبز در پیامی کوتاه درگذشت پدر مهندس میرحسین موسوی را به ایشان تسلیت گفتند
  انا لله و انا الیه راجعون
  انا لله و انا الیه راجعون


  ارتحال ابوي معظم جناب مهندس مير حسين موسوي رييس جمهور ملت در بند ايران جاويد

  را به محضر ايشان و تمام سبز انديشان تسليت عرض مي نماييم
  گروه خبري :جرس نيوز


  به نام خدا
  انا لله و انا الیه راجعون
  ما همه از خداییم و به او باز میگردیم
  با سلام خدمت سید عزیز مهندس میرحسین موسوی رییس جمهور منتخب ملت ایران که اینک در بند استبداد و دژخیمان ایران و ایرانی به سر میبرند درگذشت پدر گرامیتان مرحوم سید میراسماعیل موسوی را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض مینماییم. و از خداوند منان برای آن مرحوم طلب آمرزش و برای شما سید بزرگوار طول عمر با عزت را طلب میکنیم.
  گروه حامیان سبز شما(وبلاگ نویسان سبز)
  وبلاگ های:
  جرس نیوز
  تفنگت را زمین بگذار
  ما بیدار و برداریم
  شمارش معکوس
  قلم سبز
  طلوع سبز 88
  رهایی
  درفش کاویانی
  خوشه چین
  جوانه سبز
  زیره سبز
  سبزینگ
  سایتک
  ندای آزادی ایران
  میبد سبز
  مینویسند که بگویند هستیم
  تحریریه خاموش
  اعلامیه
  آدنرمال
  پل سبز چوبی
  سبزین تن

  و بسیاری از دوستان سبز دیگر که به دلایلی مجبور به حذف وبلاگ و یا مسدود شدن وبلاگهایشان نتوانسته ایم در این لیست نامی از آنها ببریم.
  جمعی از وبلاگ نویسان سبز در پیامی کوتاه درگذشت پدر مهندس میرحسین موسوی را به ایشان تسلیت گفتند و از دیگر وبلاگ نویسان هم تقاضای مشارکت در انتشار این متن و همکاری در این کار را کردند. متن کامل این پیام تسلیت به شرح زیر میباشد.

  به نام خدا
  انا لله و انا الیه راجعون
  ما همه از خداییم و به او باز میگردیم، با درود بر مهندس میرحسین موسوی رییس جمهور منتخب ملت ایران در انتخابات سال 1388 که برای احقاق حقوق مردم تسلیم مستبدین نشد و به زیر پرچم خود فروختگان نرفت و اکنون در بند استبداد و دژخیمان به ظاهر ایرانیانی به سر میبرد که هیچگونه ارزشی برای ایرانیان قایل نیستند و همچنین با درود فراوان به خانواده ی موسوی که در راه مبارزه برای آزادی مردم ایران از گزندهای گوناگون بی نسیب نمانده اند. ما وبلاگ نویسان سبز که با امکانات حداقلی خودمان و به درجات گوناگون در پی بیانیه ی شما مبنی بر گسترش آگاهی شروع به فعالیت و خبر رسانی و گهگاهی تحلیل و رایزنی در مورد مسایل خبری پرداخته ایم و همچنین در این راه برخی از ما از گزند نیروهای خود فروخته ی حکومتی هم بی نسیب نبوده ایم، درگذشت پدر گرامیتان مرحوم سید میراسماعیل موسوی را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض مینماییم و از خداوند منان برای آن مرحوم طلب آمرزش و برای شما طول عمر با عزت روز افزون را طلب میکنیم.

  میرحسین عزیز همه می دانیم که استبداد پایدار نخواهد بود و ما همگی تا روزی که ایران و ایرانی طعم آزادی را بچشد و خود را از بند خود فروختگان و دورویان رها ببیند پشتیبان شما هستیم و بدانید که رسالت ما هیچ چیزی بجز رسیدن به نقطه ی سرافرازی ایران و ایرانی نیست و همینجا اعلام می کنیم که با تمام وجود به کار خود ادامه خواهیم داد و همچنین صمیمانه صبر و استقامت شما را در مقابل سختی های موجود می ستاییم و بر خود می بالیم که در انتخاب خود اشتباه نکرده ایم.

  جمعی از وبلاگنویسان سبز


  همچنین به یاد داشته باشید منتشر کنندگان این متن شاید به لحاظ سطح تفکر بسیار با هم متفاوت باشند و این تفاوت در متن وبلاگهایشان به صورت آشکار دیده شود اما این نشاندهنده ی تکثر موجود در جنبش سبز است. همچنین یادآور می شویم که جنبش سبز علیرغم اینکه شامل طیف گسترده ای از مردم ایران با تفکرات سیاسی گوناگون می شود اما برخلاف تبلیغات رسانه های حکومتی همگی در یک هدف متحد هستند و آن هم برچیدن دیکتاتوری از داخل مرزهای ایران میباشد.

  درضمن این متن تنها مختص به وبلاگ ما و دیگر وبلاگ هایی که به طور همزمان این متن را منتشر ساخته اند نمی باشد و هروبلاگنویس عزیزی که تمایل دارد تا خود را در انتشار این متن تسلیت سهیم دارد می تواند این متن را بر روی خروجی وبلاگ خود قرار دهد. ما وبلاگنویسان امکانات چندانی نداشته و نیازمند یاری یکدیگریم.

  باسپاس فراوان

  پاسخحذف

تمامي نظرات بدون استثنا درج خواهد شد بجز نظراتي كه حاوي كلمات ركيك باشد.