۱۳۸۸/۸/۲۷

یک بام و دو هوای علی لاریجانی

ما می خواهیم برویم سر کارمان و کمی آرام باشیم ولی نمی گذارند.
هنوز داغ ندا از قلبمان سبک نشده که باید تصویر زشت و تکان دهنده اصابت ضربه باتوم، نه از دست لباس شخصی که اینبار از گارد ویژه بر سر ندایی دیگر ببینیم.
هنوز دلمان از غصه و اندوه آنچه گذشته و آنچه اتفاق افتاده تسلی نیافته که می بینیم چپ و راست علم دفاع تسلیت و حقانیت برای دیگران برمی دارند. امشب که شنیدم رئیس مجلس ،شهادت شیعیان یمن را تسلیت گفت ، با خود می گویم که چه خوب است برویم و تحقیق کنیم که مدرک شیعه بودن و مظلوم و برحق بودنشان را از کجا گرفته اند، تا ما هم بگیریم بلکه یک آدمی بیاید به ما تسلیتی بگوید یا از ما حمایت کند

۳ نظر:

 1. خاک بر سر تو مشهدی
  خوب احمق
  شما که نتونستین از پارک ملت پایین تر بیایین چرا زور بدخودی مزننین
  بهد ام این همه وبلاگ رو دیدم
  اولین و آخرین مشهدی احمق رو دیدم که تو اینترنت فعالیت داره
  سر جمع خیلی بیشعوری
  زيادي زور نزنين خوب چون خس و خاشاک رو رفتگرا ميان جمع مي کنن مي ريزن تو سطل آشغال پس سر جمع زيادي زور نزنين

  پاسخحذف
 2. عزيزان سبز! مي‌بينم زرد كرديد!

  پاسخحذف
 3. دوست عزیز که متاسفانه ادب رو رعایت نکردی.
  در نوشته ی بالا به یک فیلم خیلی کوتاه و ساده اشاره شده که در آن یکی از شما با باتوم به سر یک دختر میزنه که دختر لحظاتی بیهوش میشه. اگر شما خود رو مسلمان و معتقد میدانید آیا اسلام این اعمال را تایید میکند.
  مگر نه اینکه حضرت علی (ع) در مورد درآوردن خلخال از پای یک زن یهودی فرمودند اگر مرد مومن از غم این حادثه بمیرد حق دارد.
  فرض میکنیم که این دختر برای براندازی حکومت اسلامی به خیابان آمده است. اولا آیا مجازات این عمل اینگونه برخورد است. اگر فکر میکنید که مجازات این عمل این برخورد های وحشیانه و غیر انسانی است که خدا و پیامبر چنین نگفته اند و شما برای حفظ حکومت دو روزه دنیا این کار را میکنید. ثانیا آیا حکومت شما اینقدر ضعیف است که یک دختری که از کنار خیابان با مادرش در حال گذر است میتواند نظام شما را از بین ببرد.
  خوب است انسان گاهی در خلوت فارغ از حرفهایی که روی سرش بمباران میکنند گوشه ای بنشیند و با خود فکر کند که گویند یک ساعت فکر کردن از هفتاد سال عبادت برتر است.

  پاسخحذف

تمامي نظرات بدون استثنا درج خواهد شد بجز نظراتي كه حاوي كلمات ركيك باشد.