۱۳۹۰/۳/۴

شعري براي ناصر حجازي

در بازی مردانگی
نامردها بازنده اند
ناصر حجازی ها ولی
تا مرگ دنیا زنده اند
در بازی مردانگی
دروازه بان ها گل زنند
با مردی و مردانگی
تا قلب مان پل می زنند

در بازی مردانگی
سر خم نمودن یک خطاست
با دیدن نا داوری
صد کارت گرفتن هم رواست
در بازی مردانگی
محبوبیت با رنگ نیست
محبوب آنی می شود
که زیر بار ننگ نیست
برای ناصر خان حجازی – م.بیتاب

۲ نظر:

 1. مراسم ناصر حجازی، فردا جمعه در شهرک غرب تهران////////////////////تشکر خانواده حجازی از مردم / یادبود اسطوره، ظهر فردا در شهرک غرب
  مراسم ناصر حجازی، فردا جمعه در شهرک غرب تهران
  مراسم ناصر حجازی، فردا جمعه در شهرک غرب تهران
  جــرس: در پی حضور گستردۀ مردم در جریان مراسم تشییع و خاکسپاری ناصر حجازی، خانوادۀ این اسطورۀ ورزشی و قهرمان ملی، با تشکر از همگان، خواستار حضور آنان در مراسم بزرگداشت آن مرحوم در روز جمعه (ششم خرداد ماه) در تهران شد.

  به گزارش تارنمای رسمی «ناصر حجازی»، خانوادۀ آن زنده یاد، ضمن سپاسگزاری و قدردانی از حضور باشکوه مردم در مراسم "وداع آخر"، در پیام خود که با امضای آتیلا حجازی، فرزند بزرگ وی منتشر شده، خاطرنشان ساخته اند: "بی شک پدرمان دیروز خوشحال و همراهمان بود و تا همیشه با ما می ماند. با ما فرزندانش و با شما مردم عزیز کشورمان که همیشه دوستش داشتید و دوستتان داشت. ما خانواده حجازی تا همیشه حضور گرمتان را در یاد خواهیم داشت و سپاسگزاریم."

  در ادامه این پیام آتیلا حجازی با دعوت از مردم برای حضور در مراسم یادبود ناصرخان نوشته است: "به یاد او فردا جمعه، مورخ ششم خرداد نود از ساعت یازده تا یک بعد از ظهر، در مسجد جامع شهرک غرب، به نشانی شهرک غرب، خیابان صیف، مسجد جامع چشم انتظارتان هستیم."

  لازم به یادآوری است مسجد جامع شهرک غرب روبروی مرکز خرید میلاد نور واقع شده است.

  همچنین گفتنی است در جریان مراسم روز چهارشنبۀ تشییع و خاکسپاریِ این قهرمان ملی، درحالیکه مردم به تاسی آن مرحوم، رک گویی و شفافیت پیشه کرده و زبان به انتقاد از شرایط فعلی و آزادی زندانیان گشوده بودند، گروه زیادی بازداشت و روانه محل های نامعلوم شده اند.

  پاسخحذف
 2. سلام.
  با توجه به اینکه در ماه خرداد قرار داریم ، و این ماه ، خصوصا 22 خرداد زمان یاد آوری حماسه خرداد های پیشین است ، بر آن شدیم تا برای تاکید هرچه بیشتر این حماسه ، فضای رسانه ای را به رنگ این روز در آوریم لذا تصمیم بر طراحی" لوگوی 22 خرداد" مخصوص قرار دادن در گوشه وبلاگ ها گرفتیم.
  از شما دوستان خواهشمندیم که در صورت تمایل کد این لوگو را در وبلاگ خود قرار دهید.
  http://22khordad90.blogspot.com/

  پاسخحذف

تمامي نظرات بدون استثنا درج خواهد شد بجز نظراتي كه حاوي كلمات ركيك باشد.