۱۳۸۹/۹/۱۵

فراخوان دانشجويان سبز دانشگاه های فردوسی و آزاد مشهد برای گراميداشت ۱۶ آذرo


فعالان سياسي سبز دانشگاههاي فردوسي و آزاد مشهد با انتشار بيانيه اي خطاب به دانشجويان، برنامه هاي اين طيف را در روز گراميداشت دانشجو اعلام نمودند.
به گزارش دانشجونیوز، در قسمتی از این بیانیه برنامه دانشگاه فردوسی و آزاد مشهد اینگونه اعلام  شده است: "
دانشگاه فردوسي مشهد: دوشنبه ۱۵ آذر ساعت ۲۱، الله اکبر شبانه در خوابگاه دانشگاه

سه شنبه ۱۶ آذر ساعت ۱۲، تجمع اعتراضي از مقابل درب دانشکده ي مهندسي تا سازمان مرکزي و درب وکيل آباد

دانشگاه آزاد مشهد: سه شنبه ۱۶ آذر ساعت ۱۲، تجمع اعتراضي در مقابل ساختمان سلف سرويس اين دانشگاه"

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

بار ديگر چشمان منتظر ايرانيان مترصد روزنه اي براي اميدواري به فردايي بهتر است. از زماني که فاجعه اي به نام محمود احمدي نژاد با رأي همايوني و انتصاب غيرمردمي نام رييس دولت مستقر جمهوري اسلامي را بر خود نهاده است شاهد افزايش بيش از پيش فشارها بر فعالان سياسي منتقد وضع کنوني بوده ايم که با موانع مختلف و متعدد بر سر راه فعاليت قانوني شان مواجه بودند. طيف هاي مختلف فعالان سياسي حزبي، دانشجويان، روزنامه نگاران، فعالان حقوق بشر، خبرنگاران و مردم معترض در اين مدت تحت اشد فشارها از قبيل حبس، محروميت، محکوميت و انواع اعمال محدوديت ها در حيطه ي زندگي شخصي بوده اند و اين در حاليست که آقايان ادعا مي کنند که جنبش اعتراضي مردمي که نامش را "فتنه" نهاده اند ديگر نفس نمي کشد و همانند ميکروبي ضعيف شده و از بين رفته سبب قوام حاکميت نامشروع شان گرديده است.

اما سوال اينجاست که به راستي اگر چنين است که مي گوييد ديگر اين همه ترس و وحشت از نخبگان جامعه و بيداري ملت ايران چيست؟ اگر غبار فتنه فرونشسته، چرا کماکان سراسيمه و سرگردان در توهمات ناشي از نابينايي واقعيت و بي بصيرتي خود دست و پا مي زنيد؟ مگر غير از اين است که در نبود ابزار سرکوب نظامي، نمي توانيد حاکم بر ملت آگاه ايران باشيد؟

۱۶ آذر در پيش است و اينک ماييم و گوي و ميدان!

حصن کاذبي که حاکمان براي خود دست و پا کرده اند ،شکننده است و نياز به همت جواناني با دغدغه و بي ادعاي قدرت و در عين حال جسور دارد که يقينا دانشجويان نسل جديد با کارنامه ي يک سال اخير خود نشان داده اند که قابل اين تاثيرگذاري هستند. لذا با يادآوري حماسه هاي سال گذشته و مقاومت جانانه ي مردم و دانشجويان در برابر سرکوب عريان حکومت، ما دانشجويان سبز دانشگاههاي فردوسي و آزاد مشهد اعلام مي داريم براي بزرگداشت اين روز طبق برنامه ي زير عمل خواهيم نمود و از احاد دانشجويان عزيز خواهشمنديم ضمن اطلاعرساني صحيح در جهت هر چه بهتر انجام گرفتن اين مقوله به ما ياري رسانند. با توجه به فضاي بسته ي رسانه اي و خفقان و اختناق، چشم اميد ما به شما و پيامي است که سينه به سينه گرم مي ماند و نقل خواهد شد:

دانشگاه فردوسي مشهد:

دوشنبه ۱۵ آذر ساعت ۲۱، الله اکبر شبانه در خوابگاه دانشگاه

سه شنبه ۱۶ آذر ساعت ۱۲، تجمع اعتراضي از مقابل درب دانشکده ي مهندسي تا سازمان مرکزي و درب وکيل آباد

دانشگاه آزاد مشهد:

سه شنبه ۱۶ آذر ساعت ۱۲، تجمع اعتراضي در مقابل ساختمان سلف سرويس اين دانشگاه

۲ نظر:

 1. اخطارامت حزب الله
  درصورت هرگونه اغتشاش وناامنی درروز16آذرباشدیدترین برخوردهای فیزیکی حتی گلوله پاسخی دندان شکن خواهیدگرفت
  شلاق-زندان ودرصورت محاربت اعدام خواهیدشد.
  والسلام علی من التبع الهدی والمرسلین
  فآن حزب الله هم الغالبون

  پاسخحذف
 2. دانشگاه زنده است-جنبش سبززنده ترازهمیشه تودهانی محکمی بردهان شمااوباشان رهبری زد

  پاسخحذف

تمامي نظرات بدون استثنا درج خواهد شد بجز نظراتي كه حاوي كلمات ركيك باشد.