۱۳۸۹/۱۱/۲۸

فراخوان شورای هماهنگی راه سبز امید در 1 اسفند


چکیده :با عرض تسلیت به مناسبت شهادت دو تن از جوانان مظلوم این مرز و بوم درتظاهرات 25 بهمن و با گرامیداشت خاطره دهها شهید جنبش سبز، از ملت بزرگوار ایران دعوت می شود تا در تجمعات بزرگداشت هفتمین روز شهادت این عزیزان که روز یکشنبه اول اسفندماه 89، ساعت 3 عصر در تهران و شهرستانهای سراسر کشور برگزار می شود، حضور به هم...

شورای هماهنگی راه سبز امید باصدور بیانیه ای از مردم ایران دعوت کرد روز یکشنبه، اول اسفندماه، به منظور هفتمین روز شهادت دو شهید تظاهرات ۲۵ بهمن و همچنین بزرگداشت یاد و خاطره سایر شهدای جنبش سبز،در تجمع های تهران و شهرستان شرکت کنند.
متن کامل بیانیه،شورای هماهنگی راه سبز امید به این شرح است:
با عرض تسلیت به مناسبت شهادت دو تن از جوانان مظلوم این مرز و بوم درتظاهرات ۲۵ بهمن و با گرامیداشت خاطره دهها شهید جنبش سبز، از ملت بزرگوار ایران دعوت می شود تا در تجمعات بزرگداشت هفتمین روز شهادت این عزیزان که روز یکشنبه اول اسفندماه ۸۹، ساعت ۳ عصر در تهران و شهرستانهای سراسر کشور برگزار می شود، حضور به هم رسانند.
این حضور پرشکوه در آستانه میلاد مسعود پیامبر رحمت حضرت محمد بن عبدالله(ص) و امام جعفر صادق (ع)، علاوه بر حمایت قاطع از مواضع رهبران جنبش آقایان میر حسین موسوی و مهدی کروبی برای ادامه راه دشوار آزادی و کرامت انسان، نشانه اعلام همبستگی با هموطنان کرد در پاسداشت خون این دو عزیز ایرانی شیعه و سنی است که به پای مبارزه با استبداد دینی بر زمین ریخت.
شورای هماهنگی راه سبز امید
۲۸ بهمن ۱۳۸۹

۴ نظر:

 1. پسر آقای غلامعلی الهام در دانشگاه هلند درس میخونه . آن هم با پول خون بچه های ایران این آدرس ایمیل اون هستش :
  A.Elham@tudelft.nl

  پاسخحذف
 2. خواهش می کنم به دلیل فضای بسیارامنیتی مشهد مکان 1 اسفند در مشهد را صحن انقلاب حرم اعلام کنیم

  پاسخحذف
 3. دستاورد مردم در تظاهرات 25 بهمن :
  بازگشت مردم به خیابان بدون مجوز*
  آمدن مردم به خیابان خارج از مناسبت ها و مراسم و اعیاد و بهانه های مذهبی* (روز عاشورا و نماز جمعه و غیره)*
  آمدن مردم به خیابان برای مسایلی غیرداخلی و همبستگی در تداوم مبارزه*
  «مرگ بر دیکتاتور» و «مبارک، بن علی، نوبت سیدعلی» غالب ترین شعار بوده است.
  این ها نشاندهنده این است که مبارزه مردم دارد از حالت کاروان اسلام و کارناوالی خارج می شود و به مطالبات لاییک یا سکولار منجر می شود و این واقعه ای مبارک است.
  لطفااز دین و روزهای های مهم دینی برای طرح مطالبات جنبش مدنی استفاده ابزاری نکنیم

  پاسخحذف
 4. هركي تونست فيلم بگيره لطفا 25م همه جارو نشون دادن غير از مشهددر حالي كه مشهد بيشترين دستگير شده هارو داشت مردم عزيز با غيرت مشهد سند جمع كنين تو رو خدا همين فيلما به مردم دلگرمي ميده

  پاسخحذف

تمامي نظرات بدون استثنا درج خواهد شد بجز نظراتي كه حاوي كلمات ركيك باشد.