۱۳۹۰/۱۱/۱۴

بیانیه دانشجویان سبز سجاد به مناسبت 25 بهمن


بسم رب الشهداء و الصدیقین

سلام بر تمام سبز قامتان سرو سان
سلام بر تمام ازادگان پارسی
سلام بر شهیدان مختاری و ژاله
تقویم روز ها ورق خورد و دوباره بهمن ماه فرا رسید در حالیکه از حبس خانگی رهبران جنبش قریب به یک سال میکذرد و ما از انها بی خبریم و عده ی بسیاری از فرهیختگان سیاسی و روزنامه نگاران وارسته ی این مرز و بوم در حبس مانده اند
رفتار وحشتناک حکومت و شخص مقام رهبری در برخورد با معترضان و مخالفان از طریق ایجاد فضای خفقان از طریق ارعاب و سرکوب و شکنجه نمایانگر این واقعیت است که دیگر روزنه امیدی به بازگشت حکومت به اغوش ملت نمانده است
از سوی دیگر
حمایت شخص رهبری از مفسدان اقتصادی در مواردی همچون اختلاص اخیر.
اقدامات و سیاست های دولت در زمینه های اقتصادی و دیپلماتیک که منجر به انزوای سیاسی ایران در سطح بین المللی و افزایش فقر و اختلاف طبقاتی در داخل کشور شده است
تنگ تر شدن همواره حلقه قدرت و تبدیل مردم و رجال سیاسی به "با ما" و "علیه ما" و حذف عده کثیری از دلسوزان ملت و سیاست مداران بزرگ انقلاب از صحنه سیاسی و بدل شدن انها به "مرگ" شنوان.
قصد حکومت بر برگذاری انتخابات فرمایشی و برپایی نمایشی از یک انتخابات ازاد در فضای تک حذبی کنونی دلایلی هستند برای شرکت پر شور در راهپیمایی روز 25 بهمن
و ما به عنوان جمعی از دانشجویان دانشگاه سجاد مشهد هم سو با شورای هماهنگی راه سبز امید و سایر دانشگاه های ایران ضمن تحریم انتخابات اینده از تمام دانشجویان و همشهریان و هم میهنان عزیز درخواست میکنیم در روز 25 بهمن با حضور پر شور خود در راهپیمایی سکوت جان دو باره ای به کالبد جنبش بدهند و با تبر خرد بت های جاهلیت مدرن را بشکنند و خواستار ازادی میر حسین موسوی ، مهدی کروبی و زهرا رهنور از حبس خانگی و سایر زندانیان سیاسی از زندان ضحاک زمانه گردند.

"دستان من و تو عاقبت سروی بسازد که بلندایش به خورشید رسد و نور مهر ارد بر سر انسان"

دانشجویان سبز دانشگاه سجاد مشهد

۲ نظر:

 1. لعنت بر احمقان و كثافتهاي جنبش آمريكائي اسرائيلي سبز لعنت بر خاتمي،موسوي و كروبي احمق و طرفداران كور آنان.

  پاسخحذف
 2. (( پیشنهادی اساسی و 100 % بی خطر ))
  خیابونا پر از گارد بود پس میشه :
  1 - هر5 شنبه شب که خیابان ها هم شلوغ هست و مردم برای گردش هم میان بیرون , شورای هماهنگی فراخوان بده برای اعتراضات مختلف با عنوان های مختلف : مردم بیان بیرون با ماشین یا بی ماشین و تا میتونن شلوغ کنن سطح شهر رو . هم پیاده رویه . هم گشت و گذاره . هم تجدید در همبستگی و ایجاد نوعی محبت و پیوستگی در ((عمل)) بین مردم هست که نشون بدن (( ما همه با هم هستیم )) در موقعش و زمانش و نوعی ایجاد همفکری عمومی در عمل هست.
  2 - ماشین هام اگه دیدن جایی خلوته و مامور کم هست یا قابل شناسایی نیستن شروع کنن به بوق زدن که اونم مثل شعار دادنه ولی اگه حتی در بد ترین حالتم بگیریم اگر کسی هم گیر داد بگن برای ترافیکه که اعصابشون خورد شده و بوق زدن ووو ! مردمم من خودم امروز رفتم. توی بی آر تی بهتره و بعدش درجه دوم مترو . سوار شید در شاهراه های تهران مثل از تهرانپارس تا آزادی ووو بعدش اگه فرصت بود شعاری چیزی رو دیوار بنویسن یا شعاری بدن زبانی !
  3 -اگرم نیرو خیلی خیلی زیاد بود و ترسیدین ! دوباره سوار بی آر تی یا تاکسی یا مترو بشید برگردید ! اگرم نبود از پیاده رویتون لذت ببرید تا بقیه مردم هم برسن :) و زیاد و زیاد تر بشیم و اگه 1 سیل از مردم بشیم دیگه نمیتونن جلومون وایسن ! و مدرکی هم ازمون نداشته باشن در بدترین حالت اگه زیاد شیم و نیرو بفرستن و حمله هم کنن باز میگیم آقا من اومده بودم بیرون کار داشتم انقلاب کتاب میخواستم ووو نمیدونم چرا اینجا انقدر شلوغه و چیه قضیه ! متطقا نمیتونن کاری کنن باهامون تا اعتراف نکنیم به جرمی !
  4 - اگرم گاردها بعد از مدتی خسته شده بودن و نیومدن و و خلوت بود که از تظاهرات و راهپیماییمون لذت میبریم ! :) و در این حالت نیروهای حکومت هم هر 5 شنبه مجبور میشن وایسن تو خیابون و ترسشونو و دیکتاتور و خشن و غیر انسانی بودنشونو (( در عمل )) به همه مردم دنیا و مردم ایران نشون بدن و فریاد بزنن ! : ) و از نظر مالی هم به حکومت ضربه زدیم که آخرش کم میاره حقوق این خواهر برادران بسیجی رو هر هفته بده .
  5- و این میشه 1 نوع جنگ فرسایشی بدون خشونت و با آرامش که بازنده نهایی درش ((: حکومته :)) و پیروز ماییم که حد اقلش اینه که به این لشگر کشی اینا هر هفته از ته دل میتونیم بخندیم :)) !

  پاسخحذف

تمامي نظرات بدون استثنا درج خواهد شد بجز نظراتي كه حاوي كلمات ركيك باشد.