۱۳۸۹/۳/۲۰

پخش ترانه های جنبش سبز در سطح شهر از طریق پخش کننده های اتوموبیل ها

با توجه به کثرت پلیرهای جدید در اتوموبیلها که از طریق امواج FM صوت را پخش میکنند و با توجه به برد زیاد آنها میتوان به راحتی و با امنیت کامل ترانه های جنبش سبز را در سطح شهر پخش کرد.

این دستگاهها دارای قیمت بسیار نازلی در حد 5هزار تومان تا 10 هزار تومان میباشد و به محض اتصال برق اتوموبیل با آن شروع به پخش صوت میکند و به صورت پیش فرض روی موج 7/87 اف ام قرار دارد . برای پخش صوت کافیست این پلیر را به قسمت جای فندک اتوموبیل متصل کرد و رادیو را روی موج 7/87 قرار داد تمام اتوموبیلهایی که در اطراف این اتوموبیل باشند و رادیو روی این موج باشد شروع به پخش آن صوت میکنند. کافیست در خیابان رادیوی ماشین خود را روی این موج تنظیم کنید تا ببینید در جای جای شهر صداهای مختلف از رادیوی شما پخش میشود.


بنابراین از روز 22 خرداد پلیر را با ترانه های سبزی که از سایت ما دانلود میکنید به قسمت جافندکی ماشین خود متصل کنید . البته چون از همه اتوموبیلها صوت یکسان پخش میشود منبع اصلی، اصلا مشخص نخواهد شد ولی اگر رادیوی خود را خاموش کنید یا از ضبط شما چیز دیگری پخش شود باز هم نتیجه فرقی نمیکند چون پلیر شما ،امواج ترانه های سبز را پخش میکند.

پس در هفته آینده کسانی که پلیر اتوموبیل دارند پلیر را فعال کنند و همیشه در جافندکی باشد و بقیه همگی رادیوی خود را روی موج 7/87 اف ام روشن نگه دارند .

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

تمامي نظرات بدون استثنا درج خواهد شد بجز نظراتي كه حاوي كلمات ركيك باشد.