۱۳۸۹/۴/۶

آمادگی سبزهای مشهد برای حضور در روز 18 تیر

با توجه به اینکه کمتر از دو هفته به روز 18 تیر نمانده و برای برگزاری هر چه باشکوه تر بزرگداشت این روز مسیرهای پیشنهادی برای راهپیمایی سکوت 18 تیر مشهد به اطلاع همشهریان مشهدی میرساند .
1- مسیر خیابان دانشگاه حدفاصل چهارراه دکتری تا میدان سعدی
2 - مسیر میدان پارک ملت تا بلوار سجاد
3 - میدان دکتر علی شریعتی (تقی آباد) تا میدان فلسطین (ملک آباد)

هر کدام از این مسیرها محسنات و معایبی دارند. با توجه به شرایط فیزیکی مکانهای فوق و لشگرکشی های بی حد و حساب یگان ویژه و نیروی انتظامی به نظر میرسد که مسیر اول نسبت به مسیرهای دیگر بهتر و دارای امنیت بیشتری است و با توجه به اینکه مسیر بازار است راهپیمایی به صورت سکوت مشکلی را ایجاد نمیکند ولی بیشمار بودن جنبش سبز را نشان خواهد داد.
از تمامی سبزهای مشهد خواهشمند است نظرات خود را در مورد راهپیمایی 18 تیر در ذیل نوشته یا به ایمیل ما ارسال نمایند تا در فرصت باقیمانده نسبت به تعیین مسیر و اطلاع رسانی هر چه بیشتر اقدام شود.

۴ نظر:

 1. سلام، مسیرهای متفاوت، نیروها را کاهش می دهد، و به همان نسبت اعتماد به نفس نیروها کم می شود. پیشنهاد می کنم یک مسیر عمومی تر را - مانند میدان سعدی یا چهار راه دکترا- انتخاب کنید. چون علی ایحال فرقی نمی کند نیروهای سرکوبگر سر می رسند و می زنند و می گیرند. دست کم جایی باشد که بیشتر مردم شاهد و ناظر جریان باشند بهتر است.

  پاسخحذف
 2. دعوتنامه بالاترین رو براتون فرستادم
  موفق باشید

  پاسخحذف
 3. یوزر من تو بالاترین اینه greenilam
  موفق باشی

  پاسخحذف
 4. من 18 تیر حتما میام دوست عزیز
  میام سمت پارک ملت

  پاسخحذف

تمامي نظرات بدون استثنا درج خواهد شد بجز نظراتي كه حاوي كلمات ركيك باشد.