۱۳۸۹/۳/۲۲

گزارش از مشهد 22 خرداد (2)

به نقل از سایت دلیران بی باک
  • تظاهرات شبانه در نزديكي حرم امام رضا در شب 22 خرداد

مشهد – 21خرداد – ساعت 22 – مردم و زوار در صحن آزادي در نزديكي حرم امام رضا (ع) در ساعت 22 با شعارهاي كوبنده الله اكبر ، مرگ بر ديكتاتور ، و يا حجت ابن الحسن ريشه ظلم و بكن دست به تظاهرات زدند .
  • تظاهرات و درگيري درميدان شهداي مشهد
مشهد-22 خرداد – ساعت 1350 – مزدوران سركوبگر به يك خانم در ميدان شهدا حمله كرده و قصد دستگيري او را داشتند ولي مردم با شعار مرگ بر خامنه اي و مرگ بر ديكتاتور به مزدوران حمله كرده آنها را فرار ميدهند وهموطن خود را از دستگيري نجات ميدهند.

  • حمله وحشيانه مزدوران به مردم در مشهد
مشهد -22 خرداد – ساعت حوالي 1630- حدود 250-300نفر مزدور چماق بدست و باطوم بدست بطور وحشيانه به مردمي كه در مناطق طبرسي و خالد اسلامبولي و سجاد حضور داشتند حمله كردند و تعدادي را زخمي كردند . اين حركت با هدف ايجاد رعب و وحشت در مردم صورت گرفت .

  • تظاهرات ودرگيري در ميدان طبرسي مشهد
مشهد – 22 خرداد – عده اي از مردم درحدود 200 نفر ، با شعار يا حجت ابن الحسن ريشه ظلم و ازايران بكن و مرگ بر ظالمان ظالمان درميدان طبرسي مشهد تظاهرات كردند و نيروهاي لباس شخصي نتوانستند مردم را كنترل كنند و نيروي انتظامي وارد شد و مردم با آنها نيز درگير شدند و نهايتا در يك سمت ميدان مردم به شعار دادن ادامه دادند و مزدوران نيز به سمت ديگر ميدان رفتند .

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

تمامي نظرات بدون استثنا درج خواهد شد بجز نظراتي كه حاوي كلمات ركيك باشد.