۱۳۹۰/۳/۱۱

پدر، دختر...برای عزت الله و هاله سحابی


۷ نظر:

 1. پاهای این خانم پیداست حجابش رو درست کنید
  از طرف احمد خاتمی.

  پاسخحذف
 2. هیچ واژه ای، هیچ سرودی و هیچ تصویری نمی تونه اینهمه درد رو به دوش بکشه، اتفاقی که افتاده تلخ و تلخ و تلخ تر از هر تلخیه - اینکه ما ساکتیم و هنوز راهپیمایی سکوتمون امتداد داره و سکوتمون امروز هاله رو می کشه و فردا و فردا ها نوبت خودمونه

  پاسخحذف
 3. afarin be mana ,che ziba va dardnak be tasvir keshide

  پاسخحذف
 4. يکي داستان است پرآب چشم

  پاسخحذف
 5. ماموران امنیتی پیکر هاله سحابی را بدون حضور خانواده اش برای دفن به لواسانات منتقل کردند
  سحام نیوز
  سحام نیوز: پیکر بی جان هاله سحابی را نیروهای امنیتی ساعتی پیش به لواسانات منتقل کردند این در حالی است که خانواده سحابی قصد تشییع جنازه او را داشتند اما ماموران امنیتی با توسل به زور پیکر وی را از خانواده گرفته و به آنها اعلام کردند که جنازه را برای دفن به لواسانت منتقل می کنند. خانواده سحابی نیز بدون این که بتوانند خود پیکر عزیزشان را همراهی کنند راهی لواسانات شدند.
  به گزارش خبرنگار کلمه ماموران امنیتی برای گرفتن جنازه هاله سحابی خانه مسکونی اش در مجتمع مسکونی نسیم دانش در پل گیشای تهران را به محاصره خود درآوردند.
  پلیس جنایی که برای معاینه و صدور گواهی فوت هاله سحابی از اوایل ظهر بالای پیکر این شهید حاضر شده بود اظهارات شاهدان مرگ هاله سحابی در مراسم تشییع جنازه پدرش را شنیدند. شاهدان عینی این حادثه توضیح دادند که هاله در مراسم تشییع جنازه پدرش در حالی که روحیه بالایی داشت و شاخه ی گلی در دست داشت و عکس پدر را روی سینه اش چسبانده بود پیشاپیش جمعیت عزادار حرکت می کرد. که ناگهان یکی از نیروهای لباس شخصی با حمله به هاله عزادار عکس سینه اش را پاره کرد و مشتی محکم بر روی سینه او را مورد ضرب و شتم قرار داد. هاله بر روی زمین افتاد و به گفته این شاهدان دقایقی بعد زندگی اش پایان یافت.
  این گفته های شاهدان توسط پلیس جنایی ثبت شد.

  پاسخحذف
 6. الملک یبغی مع الکفر و لایبغی مع الظلم
  سرزمینها و ممالک بر کفر باقی می مانند ولی بر ظلم فانی اند

  پاسخحذف
 7. اطلاعیه برگزاری مراسم سوگواری مهندس سحابی
  سحام نیوز: جمعی از نیروهای ملی مذهبی با صدور اعلامیه ای از مردم برای حضور در مراسم سوگواری مرحوم عزت الله سحابی دعوت کردند. به گزارش سحام نیوز متن این اعلامیه بدین شرح است:
  انالله و انا الیه راجعون
  مهندس عزت الله سحابی، شخصیت ملی و آزادیخواه و تلاشگر راه آزادی به لقای دوست رسید و ملتی را سوگوار ساخت. ما در پاسداشت این بزرگمرد تاریخ معاصر ایران، روز پنجشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۰ از ساعت ۱۴ تا ۱۵/۳۰ در مسجد حجت بن الحسن واقع در خیابان سهروردی شمالی به سوگ مینشینیم.
  احمد صدر حاج سید جوادی- ابراهیم یزدی -محمد توسلی- هاشم صباغیان- حبیب الله پیمان -نظام الدین قهاری- اعظم طالقانی- محمد بسته نگار -رضا رییسیطوسی- خسرو سیف- ادیب برومند-داوود هرمیداس باوند- حسین شاه حسینی-علی اکبر معین فر- مصطفی کتیرایی- یوسف طاهری -محمد ملکی- لطف الله میثمی- پوران شریعت رضوی

  پاسخحذف

تمامي نظرات بدون استثنا درج خواهد شد بجز نظراتي كه حاوي كلمات ركيك باشد.