۱۳۹۰/۳/۲۱

فراخوان برای حضور همگانی در مراسم ٢٢ خرداد مشهد


ما دانشجویان، دانش آموزان و مردم مشهد در ٢٢ خرداد، هم پیمان با میرحسین موسوی رئیس جمهور در حصر و اسیران جنبش، به خیابان ها خواهیم آمد تا بار دیگر اعتراض قانونی، مدنی و مسالمت آمیز و خواست تغییر را به این ساختار ستم پیشه و ناکارآمد اعلام کنیم....

در ادامه پیامها و فراخوان های دانشجویی- مردمی و دعوت فعالان جنبش سبز برای گرامیداشت ٢٢ خرداد و دومین سالگشت آغاز جنبش سبز، گروهی از دانشجویان و دانش آموزان شاغل به تحصیل در مشهد نیز، با صدور بیانیه ای در همین زمینه، ضمن اعلام حمایت از این مراسم، حضور اعتراضی خود در این روز را اعلام کردند.
به گزارش دانشجو نیوز، در قسمتی از این بیانیه آماده است: ما دانشجویان، دانش آموزان و مردم مشهد در ٢٢ خرداد، هم پیمان با میرحسین موسوی رئیس جمهور در حصر و اسیران جنبش، به خیابان ها خواهیم آمد تا بار دیگر اعتراض قانونی، مدنی و مسالمت آمیز و خواست تغییر را به این ساختار ستم پیشه و ناکارآمد اعلام کنیم.
متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:
در آستانه دومین سالگرد کودتای انتخاباتی و تولد جنبش سبز، بزرگ ترین جنبش دموکراسی خواه و خشونت گریز حال حاضر، ما دانشجویان، دانش آموزان و مردم مشهد همگام با دیگر شهرهای سبز ایران عزیزمان به خیابان ها خواهیم آمد و دور جدید حضور خیابانی جنبش سبز را آغاز خواهیم کرد.
اینک کف بی کفایت استبداد دینی رو شده و گریزی جز نبرد با اندیشه و ساختار استبداد در ایران نمانده است. تنها کارنامه ده روز گذشته حاکمیت، از شهادت هاله سحابی و ضرب و شتم اسیر سرافراز جنبش در برابر دیدگان مادر گرفته تا تجاوز در محیط دانشگاهی که هماره زیر ضرب و ذره بین نهادهای امنیتی است و سپس تکذیب رذیلانه این فاجعه، مجوزی است برای سربرتافتن و خیزش ما ایرانیان.
ما دانشجویان، دانش آموزان و مردم مشهد در ٢٢ خرداد ۱٣٩۰، هم پیمان با رئیس جمهور در حصر و اسیران جنبش، به خیابان ها خواهیم آمد تا بار دیگر اعتراض قانونی، مدنی و مسالمت آمیز و خواست تغییر را به این ساختار ستم پیشه و ناکارآمد اعلام کنیم.
وعده ما: چهارراه آزاد شهر، ساعت شش عصر
جمعی از دانشجویان ساکن پردیس دانشگاه فردوسی
جمعی از دانشجویان سبز دانشگاه فردوسی
جمعی از دانشجویان دانشگاه آزاد مشهد
جمعی از دانشجویان دانشگاه خیام
جمعی از دانش آموزان دبیرستان های فرزانگان، شهید هاشمی نژاد، بعثت، دخترانه امام رضا، آزادگان، مولوی، تکتم، اندیشه علامه طباطبایی و سمیه

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

تمامي نظرات بدون استثنا درج خواهد شد بجز نظراتي كه حاوي كلمات ركيك باشد.